שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח ליונדאי » שכפול מפתחות ליונדאי אקסנט

שכפול מפתח לרכב יונדאי אקסנט

שכפול מפתחות וקידוד לרכב יונדאי

שכפול מפתחות לרכב זה ארז מנעולים!

יונדאי אקסנט היה אחד הרכבים הנפוצים בארץ עד שנת 2010. דגם זה עדיין פעיל בשוק בישראל ואנחנו בארז מנעולים מתמחים במתן שירות מנעולים עבור דגם רכב זה. ליונדאי אקסנט יוצרו מספר מפתחות במהלך השנים ולנו יש את כל סוגי המפתחות וכל סוגי המכונות לשכפול כל מפתח שקיים בשוק הישראלי.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח ליונדאי אקסנט

יונדאי אקסנט היה אחד הרכבים הנפוצים בארץ עד שנת 2010. דגם זה עדיין פעיל בשוק בישראל ואנחנו בארז מנעולים מתמחים במתן שירות מנעולים עבור דגם רכב זה. ליונדאי אקסנט יוצרו מספר מפתחות במהלך השנים ולנו יש את כל סוגי המפתחות וכל סוגי המכונות לשכפול כל מפתח שקיים בשוק הישראלי.

אצלנו ניתן לבצע שכפול מפתח ליונדאי אקסנט מקורי של חברת יונדאי או מפתח תואם. עם זאת אנחנו בארז מנעולים ממליצים על שכפול מפתח תואם שאיכותו גבוהה במיוחד ולא נופלת ממפתח מקורי אך מחירו הוא חצי מעלות מפתח מקורי.

פריצת יונדאי אקסנט

ביונדאי אקסנט ניתן לנעול את המפתחות בקלות בתוך האוטו וזאת הסיבה שאנשים רבים מזמינים מנעולן לפתיחת דלת המכונית. פתיחת דלת של יונדאי אקסנט היא קלה יחסית אך צריך להקפיד לא לגרום נזק למנגנון הנעילה העדין ולכן מומלץ להזמין רק מנעולן בעל ניסיון ומוניטין מוכח. כמובן שלא כדאי להתפתות למחירים זולים במיוחד שעלולים להעיד על מנעולן חסר ניסיון.

שכפול מפתחות בשטח

כאשר אתם מאבדים צרור מפתחות ואין ברשותכם מפתחות רזרביים אנחנו בארז מנעולים יכולים להגיע לשטח ולשחזר לכם מפתחות חדשים במקום. המנעולנים שלנו מצוידים במכונות שחזור המפתחות המתקדמות בשוק ונדאג לפתור לכם את הבעיה מהר ככל האפשר. למפתחות שאנו משכפלים יש אחריות ושרות לתקופה ארוכה.

ארז מנעולים עומד לרשותך לשירותי פריצת רכבים, פריצת כספות, פריצת מנעולים, פריצת אופנוע וכל שירותי מנעולנות אחרים, 24 שעות ביממה, כל ימות השבוע.

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי Hyundai:

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי: שכפול מפתחות לרכב יונדאי לנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי סונטהשכפול מפתחות לרכב יונדאי i10שכפול מפתחות לרכב יונדאי i20שכפול מפתחות לרכב יונדאי i30שכפול מפתחות לרכב יונדאי i35שכפול מפתחות לרכב יונדאי גטסשכפול מפתחות לרכב יונדאי אקסנטשכפול מפתחות לרכב יונדאי אלנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי אטוסשכפול מפתחות לרכב יונדאי ix35.

Call Now Button