שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח ליונדאי » שכפול מפתחות ליונדאי אטוס

שכפול מפתח לרכב יונדאי אטוס

שכפול מפתחות וקידוד לרכב יונדאי

שכפול מפתחות לרכב רק בארז מנעולים!

יונדאי אטוס היא מכונית סופר-מיני שהיום מיוצרת תחת השם יונדאי i10. מנגנוני הנעילה של מכונית זו הותקנו בארץ וזאת הסיבה שיש מספר דגמי נעילה לרכב זה. ניתן לשכפל שלושה סוגי מפתחות לרכב זה: מפתח מקורי של חברת יונדאי הכולל שלט מובנה, שכפול מפתח תואם , מפתח ללא שלט, הכולל צ'יפ.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח ליונדאי אטוס

יונדאי אטוס היא מכונית סופר-מיני שהיום מיוצרת תחת השם יונדאי i10. מנגנוני הנעילה של מכונית זו הותקנו בארץ וזאת הסיבה שיש מספר דגמי נעילה לרכב זה. ניתן לשכפל שלושה סוגי מפתחות לרכב זה:

  1. מפתח מקורי של חברת יונדאי הכולל שלט מובנה.
  2. שכפול מפתח תואם אשר אנחנו בחברת ארז מנעולים מייבאים, מפתח זה הוא באיכות מעולה והוא אינו נופל באיכותו ואמינותו ממפתח מקורי אך מחירו הוא כחצי, זאת הסיבה שאנחנו בארז מנעולים ממליצים על מפתח תואם.
  3. מפתח ללא שלט, הכולל צ'יפ. מפתח זה מתקשר עם מנגנון נעילת הרכב ומאפשר את הנעת הרכב. אופציה זו אינה כוללת שלט והיא הזולה מכול האפשרויות, והיא טובה כמפתח רזרבי שאינו בשימוש או עבור נהג המשתמש ברכב לעיתים רחוקות.

שרות 24 שעות עבור יונדאי אטוס

בארז מנעולים אנחנו מספקים שרות 24 שעות ביממה עבור יונדאי אטוס מגוון השירותים כולל:

  • פריצת יונדאי אטוס.
  • תיקון צילינדר שעבר חבלה.
  • ניתוק קודן או החלפת פנל כפתורי קודן.
  • שכפול מפתחות מכל הסוגים.
  • יצירת שלט גם ללא שלט קיים.
  • שחזור מפתחות בשטח.

אחריות ושירות

אנו מספקים שירות מלא ואחריות על כל המוצרים והשירותים שלנו. אנו מתמצאים במנגנוני הנעילה של חברת יונאי ומכירים את כל הסוגים והשיטות של דגמי החברה. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שעות היממה, בכל שעות השבוע, לשירות אדיב ומקצועי בתחום שכפול מפתח ליונדאי אטוס ולשירותי מנעולנות אחרים.

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי Hyundai:

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי: שכפול מפתחות לרכב יונדאי לנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי סונטהשכפול מפתחות לרכב יונדאי i10שכפול מפתחות לרכב יונדאי i20שכפול מפתחות לרכב יונדאי i30שכפול מפתחות לרכב יונדאי i35שכפול מפתחות לרכב יונדאי גטסשכפול מפתחות לרכב יונדאי אקסנטשכפול מפתחות לרכב יונדאי אלנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי אטוסשכפול מפתחות לרכב יונדאי ix35.

Call Now Button