שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח ליונדאי » שכפול מפתחות ליונדאי גטס

שכפול מפתח לרכב יונדאי גטס

שכפול מפתחות וקידוד לרכב יונדאי

שכפול מפתחות לרכב זה ארז מנעולים!

יונדאי גטס הוא רכב משפחתי קטן שהיום הוחלף על ידי היונדאי i20, בארז מנעולים ניתן לשכפל את כל המפתחות לדגם זה מכל השנים מאז החל ייצורו. כדאי לדעת שחברות הרכב מחליפות כל הזמן שיטות נעילה, גם באותה חברה ובאותו דגם.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח ליונדאי גטס

יונדאי גטס הוא רכב משפחתי קטן שהיום הוחלף על ידי היונדאי i20, בארז מנעולים ניתן לשכפל את כל המפתחות לדגם זה מכל השנים מאז החל ייצורו. כדאי לדעת שחברות הרכב מחליפות כל הזמן שיטות נעילה, גם באותה חברה ובאותו דגם. משום כך יש להזמין מנעולן בעל ניסיון ובעל ציוד מורשה שיכול לסייע לכם בשירות שכפול מפתח ליונדאי גטס.

פריצת רכב זה נעשית ברוב המקרים על ידי סרגל שמכניסים בין הדלת לחלון ובעזרתו מרימים את מנגנון נעילת הדלת. מנעולני החברה יפרצו עבורכם את היונדאי גטס תוך דקות בודדות וזאת מבלי לפגוע במנגנון הנעילה ומבלי לגרום לשריטות צבע. באפשרותנו לשכפל עבורכם מפתח חלופי גם בשטח בעזרת ציוד שיכפול נייד, שרות זה ניתן 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע ואנו מתחייבים להגיע לכל קריאה תוך זמן קצר.

מבחר מפתחות  במגוון מחירים

אנו יכולים להציע לכם מבחר מפתחות במגוון מחירים:

  • מפתח מקורי של חברת יונדאי הכולל שלט לפתיחת הדלתות.
  • מפתח חלופי באיכות גבוהה הכולל שלט בחצי המחיר ממחיר מפתח מקורי.
  • מפתח חליפי ללא שלט לפתיחת הדלת על ידי המפתח.

מומלץ להחזיק תמיד מפתח חליפי נוסף אותו מחזיקים במקום נגיש וזאת כגיבוי לצרור המפתחות הראשי, מפתח כזה ללא שלט הוא זול במיוחד וימנע לכם עוגמת נפש, בזבוז זמן והוצאות מיותרות שלא לצורך.

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי Hyundai:

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי: שכפול מפתחות לרכב יונדאי לנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי סונטהשכפול מפתחות לרכב יונדאי i10שכפול מפתחות לרכב יונדאי i20שכפול מפתחות לרכב יונדאי i30שכפול מפתחות לרכב יונדאי i35שכפול מפתחות לרכב יונדאי גטסשכפול מפתחות לרכב יונדאי אקסנטשכפול מפתחות לרכב יונדאי אלנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי אטוסשכפול מפתחות לרכב יונדאי ix35.

Call Now Button