שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח ליונדאי » שכפול מפתחות ליונדאי i10

שכפול מפתח לרכב יונדאי i10

שכפול מפתחות וקידוד לרכב יונדאי

שכפול מפתחות לרכב זה ארז מנעולים!

יונדאי i10 היא מכונית מיני עירונית. היא נפוצה מאוד בישראל ובעיקר בערים הגדולות שבהן גודל המכונית הקטן הוא יתרון. יונדאי i10 מורכבת בחמש מדינות שונות וכל מדינה מתקינה מערכת נעילה שונה. אנחנו בחברת ארז מנעולים יכולים לשכפל את כל סוגי המפתחות עבור יונדאי i10.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתחות ליונדאי i10

יונדאי i10 היא מכונית מיני עירונית. היא נפוצה מאוד בישראל ובעיקר בערים הגדולות שבהן גודל המכונית הקטן הוא יתרון. יונדאי i10 מורכבת בחמש מדינות שונות וכל מדינה מתקינה מערכת נעילה שונה. אנחנו בחברת ארז מנעולים יכולים לשכפל את כל סוגי המפתחות עבור יונדאי i10 וכמו כן לפרוץ את כל סוגי מנגנוני הנעילה השונים בצורה מקצועית ונקייה. חלק מדגמי יונדאי i10 מגיעים עם מפתח קירבה ולנו יש את הציוד המקורי לשכפל מפתח מסוג זה.

תיקון מנעולים עבור יונדאי i10

באפשרותנו לתקן מנעולי יונדאי i10 שהתקלקלו עם הזמן או כאלו שעברו חבלה מכוונת. מנעולני ארז מנעולים מצוידים בכלי פריצה ותיקון מתקדמים ביותר והם יכולים לתת תשובה לכל בעיה בתחום המנעולים לדגם זה. פריצת רכב מסוג יונדאי i10 היא פשוטה יחסית ומתבצעת בעזרת סרגל מתכת המוכנס בין הדלת לחלון הקדמי, סרגל זה מרים את מנגנון הנעילה ופותח את הדלת.

שכפול מפתחות מקוריים ותואמים

הלקוח יכול לבחור ממגוון אופציות אותם אנחנו בארז מנעולים מציעים לכם:

  • מפתח מקורי של חברת יונדאי.
  • מפתח תואם באיכות מעולה הכולל צ'יפ איכותי.
  • מפתח תואם הכולל שלט מובנה.
  • מפתח קירבה.

מפתחות מקוריים הם יקרים במיוחד ואנחנו בארז מנעולים ממליצים ללקוחות לשכפל מפתח תואם שהוא באיכות מעולה שאינה נופלת ממפתח מקורי אך מחירו הוא כמחצית. נשמח לספק לכם שירות של שכפול מפתחות ליונדאי i10 ושירותי מנעולנות ופריצה נוספים, 24 שעות ביממה, כל ימות השבוע.

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי Hyundai:

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי: שכפול מפתחות לרכב יונדאי לנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי סונטהשכפול מפתחות לרכב יונדאי i10שכפול מפתחות לרכב יונדאי i20שכפול מפתחות לרכב יונדאי i30שכפול מפתחות לרכב יונדאי i35שכפול מפתחות לרכב יונדאי גטסשכפול מפתחות לרכב יונדאי אקסנטשכפול מפתחות לרכב יונדאי אלנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי אטוסשכפול מפתחות לרכב יונדאי ix35.

Call Now Button