שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח ליונדאי » שכפול מפתח יונדאי לנטרה

שכפול מפתח לרכב יונדאי לנטרה

שכפול מפתחות וקידוד לרכב יונדאי

שכפול מפתחות לרכב זה ארז מנעולים!

יונדאי לנטרה הוא דגם ישן של חברת יונדאי שעדיין מצוי בכבישי ישראל. לדגם זה מנגנוני נעילה ישנים יחסית והוא מופעל על ידי מפתח פשוט. בארז מנעולים יש מכונות שכפול עבור דגם זה וניתן אצלנו לקבל כמה סוגים של מפתחות.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח ליונדאי לנטרה

יונדאי לנטרה הוא דגם ישן של חברת יונדאי שעדיין מצוי בכבישי ישראל. לדגם זה מנגנוני נעילה ישנים יחסית והוא מופעל על ידי מפתח פשוט. בארז מנעולים יש מכונות שכפול עבור דגם זה וניתן אצלנו לקבל כמה סוגים של מפתחות:

  • מפתח הכולל שלט לפתיחת דלתות המכונית.
  • מפתח ללא שלט שהוא מעולה כמפתח רזרבי או עבור נהג שאינו משתמש ברכב יום יום.

פריצת יונדאי לנטרה מתבצעת על ידי סרגל מיוחד שאותו מחדירים בין החלון לדלת הרכב, סרגל זה מרים את מנגנון הנעילה ודלתות הרכב נפתחות.

תיקון מנעולים ביונדאי לנטרה

מנעולי הרכב יכולים להתקלקל עם הזמן בגלל שחיקה או חבלה הנגרמת במזיד כגון סכסוכי שכנים. אנחנו בארז מנעולים יכולים לתקן מנעול אשר נגרמה לו תקלה אך  במקרה ולא ניתן לתקן את המנעול אנחנו יכולים להחליף את המנעולים ולהתאים אותם למפתח הקיים. גם את צילינדר הסוויץ' ניתן לתקן, אך יש לדעת כי תיקון זה דורש מכשור מיוחד וניסיון רב ולכן מומלץ להזמין רק מנעולן בעל ניסיון וכלים מורשים.

פריצת תא מטען

ליונדאי לנטרה יש תא מטען שאותו ניתן לסגור בטריקה, אם נועלים את תא המטען ושוכחים את המפתחות בפנים צריך להזמין מנעולן לפריצת תא מטען. מדובר בפריצה קלה יחסית שנמשכת מספר דקות. לא כדאי לנסות ולפרוץ את תא המטען לבד, כדי לא לגרום נזק למנגנון או לשרוט את הרכב.

נשמח לעמוד לרשותכם לשירותי מנעולנות עם צוות מנעולנים בעלי תעודת יושר מהמשטרה. ארז מנעולים מספק שירותי מנעולנות מקיפים, כגון פריצת רכבים, פריצת כספות, פריצת מנעולים, תיקון מנעולים וכמובן גם שכפול מפתח ליונדאי לנטרה.

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי Hyundai:

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי: שכפול מפתחות לרכב יונדאי לנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי סונטהשכפול מפתחות לרכב יונדאי i10שכפול מפתחות לרכב יונדאי i20שכפול מפתחות לרכב יונדאי i30שכפול מפתחות לרכב יונדאי i35שכפול מפתחות לרכב יונדאי גטסשכפול מפתחות לרכב יונדאי אקסנטשכפול מפתחות לרכב יונדאי אלנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי אטוסשכפול מפתחות לרכב יונדאי ix35.

Call Now Button