שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח לרכב מאזדה » שכפול מפתח למאזדה לנטיס 323

שכפול מפתח מאזדה לנטיס 323מפתח לרכב מאזדה לנטיס 323 - ארז מנעולים

שכפול מפתחות וקידוד לרכב מאזדה 323

מאזדה 323 הוא דגם ותיק והיה רכב נפוץ בישראל, וזו גם הסיבה שיש בארץ רכבים רבים מדגם זה. למאזדה 323 יש מפתח פשוט יחסית ושכפולו אינו יקר במיוחד. גם פריצת הדלתות קלה יחסית ואנחנו בארז מנעולים נפתח את דלתות המכונית במהירות וללא פגיעה במנגנון הנעילה.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח למאזדה 323

מומלץ להחזיק מפתח רזרבי עבור דגם מכונית זו וכדאי לדעת כי שכפול מפתח ממפתח קיים הוא זול יחסית בעוד ששחזור מפתח ללא מפתח רזרבי הוא יקר הרבה יותר. אנו בחברת ארז מנעולים מציעים מגוון סוגי מפתחות הכוללים שלט לפתיחת הדלתות או מפתחות שהם ללא שלט. מפתח ללא שלט הוא זול במיוחד והוא מיועד בעיקר למפתחות רזרביים שאינם בשימוש ביום יום.

תיקון או החלפת קודן

לרכבי MAZDA 323 יש בדרך כלל קודן להגנה מפני פריצות והוא עלול להתקלקל, אך כדאי לדעת כי ניתן לעקוף את הקודן ולבטלו או לתקן אותו. נוסף על כך, כפתורי הקודן "מתעייפים" עם השנים וקשה ללחוץ עליהם ואנחנו בארז מנעולים אנחנו יכולים להחליף עבורכם את פנל הקודן שימשיך לשרת אתכם עוד שנים רבות.

פריצת רכב בחרום

הילד נכנס לרכב ונעל עצמו?

זהו רגע מלחיץ במיוחד ולכן במקרה כזה אנו מגיעים במהירות הבזק לזירה בכל שעות היום, גם בשעות העומס. נגיע לסייע גם במקרים ובהם נעשה ניסיון פריצה ברכב וחיבלו במנעול ולא ניתן להשתמש בו.

נשמח לספק לכם שירותי שכפול מפתח למאזדה 323 בכל שעות היום וגם שירותי פריצה ומנעולנות נוספים לפי הצורך. כל אנשי הצוות שלנו בעלי תעודת יושר מהמשטרה ואנו מספקים שירות אדיב ונותנים אחריות מלאה על המוצרים והשירות שלנו.

אנחנו משכפלים את סוגי המאזדה הקיימים בארץ:

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי MAZDA:

שכפול מפתחות מאזדה 323 , שכפול מפתחות מאזדה 626 , שכפול מפתחות מאזדה 2שכפול מפתחות מאזדה 3שכפול מפתחות מאזדה 5שכפול מפתחות מאזדה 6 , שכפול מפתח מאזדה CX-5 , שכפול מפתח מאזדה MX5 , שכפול מפתח מאזדה MPV , שכפול מפתח מאזדה mx3

Call Now Button