שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח לרכב מאזדה » שכפול מפתח למאזדה 5

שכפול מפתח מאזדה 5מפתח לרכב מאזדה 5 - ארז מנעולים

שכפול מפתחות וקידוד לרכב מאזדה 5

מאזדה 5 היא מיני ואן משפחתית נפוצה בישראל. בשנים האחרונות לרוב הדגמים של רכב זה יש מפתח קירבה המאפשר להתניע את הרכב בלחיצת כפתור בלבד.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

אנו בחברת ארז מנעולים יכולים לשכפל מפתח קירבה ולשחזר מפתח כזה אף אם אין מפתח אחר בנמצא. פריצת מאזדה 5 היא פעולה קלה יחסית ופורץ רכבים מחברתנו יגיע תוך זמן קצר כדי לפתוח את דלתות המכונית ויאפשר לכם להמשיך בפעילות יומכם.

פריצת דלת במאזדה 5

פריצת דלת במזדה 5 מתבצעת בדרך כלל על ידי סרגל המוכנס בין החלון לדלת המכונית. בעזרת הסרגל מרימים את מנגנון הנעילה ופותחים את הדלת. בשיטה זו נדרשת מיומנות כדי לא לפגוע במנגנון הנעילה ויש להתאים את כלי הפריצה לסוג המנעול.

שיטה נפוצה אחרת היא הכנסת כרית קטנה בין הדלת לגוף המכונית. את הכרית מנפחים ופותחים חריץ קטן בין הדלת לגוף המכונית שדרכו מכניסים חוט תיל ובעזרתו ניתן לפתוח את דלתות המכונית.

מה לא כדאי לעשות בהזמנת מנעולן?

  • בחירת מנעולן דרך מדבקה או מגנט על הדלת.
  • הזמנת מנעולן שמחירו זול במיוחד יכול להעיד על חוסר מקצוענות.
  • לנסות לפרוץ את הרכב לבד, מה שעלול לחבל במנעולים.
  • לשכפל מפתחות רזרביים בציוד שכפול לא מורשה.

ארז מנעולים מנעולן מוסמך

עליכם לדעת כי החברות משנות כל הזמן את מנגנוני הנעילה של הרכבים שלהם, וקיים שוני בין דגמים שונים של אותה חברה. משום כך יש להזמין מנעולן מוסמך, המתמצא בפריצת רכבים  ויש לו אישור וציוד מורשה מטעם החברה, כולל תוכנות מתאימות.

ארז מנעולים מעסיקים צוות מנעולנים בעלי הסמכה בלבד ואנו מתחייבים על הגעה מהירה לזירה, שירות אישי ואחריות מלאה על השירות והמוצרים שלנו. נשמח לעמוד לרשותכם לשירותי שכפול מפתחות למאזדה 5 ולכל שירות מנעולנות ופריצה כגון פריצת רכבים, פריצת אופנוע, פריצת כספות, פריצת מנעולים, תיקון מנעולים וכדומה.

אנחנו משכפלים את סוגי המאזדה הקיימים בארץ:

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי MAZDA:

שכפול מפתחות מאזדה 323 , שכפול מפתחות מאזדה 626 , שכפול מפתחות מאזדה 2שכפול מפתחות מאזדה 3שכפול מפתחות מאזדה 5שכפול מפתחות מאזדה 6 , שכפול מפתחות מאזדה CX-5 , שכפולל מפתח מאזדה MPV , שכפול מפתח מאזדה mx3

Call Now Button