שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח לרכב מאזדה » שכפול מפתח למאזדה 626

שכפול מפתח מאזדה 626מפתח לרכב מאזדה לנטיס 323 - ארז מנעולים

שכפול מפתחות וקידוד לרכב מאזדה 626

מאזדה 626 הוא דגם ותיק של רכב מנהלים של מאזדה אשר היה נפוץ מאד בישראל, ועדיין יש בכבישי הארץ רכבים רבים מדגם זה. למאזדה 626 יש מפתח פשוט יחסית אשר שכפולו אינו יקר במיוחד. גם פריצת הדלתות קלה יחסית ואנחנו בארז מנעולים מנוסים מאד בפתיחת דלתות המכונית במהירות וללא פגיעה בדלתות ובמנגנון הנעילה.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח למאזדה 626

מאזדה 626 היה אחד הדגמים הנפוצים בארץ ורכבים רבים מדגם זה נמצאים עדיין בשימוש שוטף. למכוניות MAZDA 626 יש מפתח התנעה רגיל ואנחנו בארז מנעולים משכפלים מפתחות עבור דגם זה. ניתן לשכפל מפתח תואם הכולל שלט לפתיחת דלתות המכונית או מפתח ללא שלט שמחירו זול במיוחד. מפתח ללא שלט מתאים כמפתח גיבוי או כמפתח לנהג נוסף המשתמש ברכב לעיתים רחוקות.

פריצת תא מטען

לתא המטען של המאזדה 626 יש נעילת טריקה. זו הסיבה שלעיתים כאשר מוציאים או מכניסים ציוד מתא המטען מניחים את המפתחות בצד וכאשר טורקים את תא המטען המפתחות ננעלים בפנים. בארז מנעולים יפרצו את תא המטען תוך זמן קצר ובמחיר תחרותי במיוחד.

שכפול מפתח למאזדה 626

בחברת ארז מנעולים מתמחים בשרותי מנעולנות ופריצה עבור מזדה 626. ברשותנו ציוד שכפול מפתחות ומכשירי קידוד שלטים מתקדמים ואיכותיים. מנעולני החברה יכולים לשחזר מפתח עבור רכב זה גם בשטח ובכל שעות היממה, אנחנו זמינים 7 ימים בשבוע גם בחגים וזמני ההגעה שלנו הם קצרים במיוחד גם בשעות הלילה. כל עובדי החברה הם מנעולנים באישור משטרת ישראל, בעלי ניסיון רב ועוברים הכשרות שוטפות ועדכונים לגבי החידושים בענף המנעולים.

אנו מספקים שירותי פריצה ומנעולנות מקיפים, כולל שכפול מפתח למאזדה 626, פריצת תא המטען של רכבים שונים, פריצת רכבים, פריצת אופנועים, פריצת כספות, פריצת דלתות, תיקון דלתות ועוד. השירות שלנו אדיב ואנו מספקים אחריות מלאה על המוצרים והשירות שלנו.

אנחנו משכפלים את סוגי המאזדה הקיימים בארץ:

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי MAZDA:

שכפול מפתחות מאזדה 323שכפול מפתחות מאזדה 626שכפול מפתחות מאזדה 2שכפול מפתחות מאזדה 3שכפול מפתחות מאזדה 5שכפול מפתחות מאזדה 6 , שכפול מפתח מאזדה CX-5 , שכפול מפתח מאזדה MX5 , שכפול מפתח מאזדה MPV , שכפול מפתח מאזדה mx3

Call Now Button