מנעול צילינדר EVVA 4KS

מנעול נגד פריצה שקטה

מנעולן מורשה בהתקנת מנעולי EVVA מהיר ומקצועי במחיר זול ואטרקטיבי!

מיקומך באתר: דף הבית » החלפת מנעול » מנעול צילינדר EVVA 4KS
מנעול צילינדר EVVA 4KS

מנעול צילינדר EVVA 4KS

לב ליבו של מנעול הדלת הוא הצילינדר. השקעה במנעול דלת איכותי העשוי מחומרים מתקדמים ואשר מושקעים בו טכנולוגיות מתקדמות תבטיח לכם שקט נפשי וביטחון כנגד פריצות.

הצילינדר המתקדם ביותר לדלת הכניסה שלכם כיום הוא מנעול EVVA 4KS המכונה "מנעול ארבעת הנחשים", בגלל עיצוב המפתח שעליו חרוטות ארבע תעלות. תעלות אלה משמשות כתחליף לשיני המפתח שהיו נהוגות בעבר. במפתח הזה משולבות טכנולוגיות חדישות המהוות פריצת דרך באבטחת הרכוש שלכם ובהגנה על בני הבית.

טכנולוגיות פורצות דרך בצילינדר

במנעול הדלת EVVA 4KS נמצא פיתוחים חדשים המציגים את הרף העליון בפיתוח צילינדרים:

  • מנגנון צילינדר נטול קפיצים השונה מכל מנעול אחר ואשר קשה לפריצה במיוחד.
  • מפתח ארבעת הנחשים המקשה על העתקת המפתח.
  • מנעול העשוי חומרים מתקדמים הכוללים פלדות עמידות במיוחד כנגד פריצה.
  • מוגן כנגד כלי פריצה סטנדרטים הנפוצים בידי הגנבים והפורצים.

פורץ שעומד מול מנעול מסוג זה יעדיף לעבור לדירה הבאה ולוותר על "התענוג" בפריצת המנעול המתקדם בשוק.

שכפול מפתח במשרדי החברה בלבד

תהליך שכפול מפתח רגיל מוכר לכולנו – ניגשים לחנות המנעולן הקרובה ביותר ויוצאים ממנה שברשותנו עותק נוסף למפתח שברשותנו. ניתן אף לשכפל מפתחות על סמך מספר הקומבינציה שממנו מסודרים השיניים וגובה כל שן וזאת אף ללא נוכחות המפתח עצמו.

לעומת זאת, את מפתחות EVVA 4KS אפשר לשכפל רק במשרדי החברה בלבד וזאת בהצגת אישור שהמפתח הוא אכן שלך. כך עותקים של המפתח לא מגיעים לידיים זרות ואתם מוגנים כנגד פריצות. והבית והעסק שלכם מוגנים במנעול מעולה ועמיד לפריצות.

ארז מנעולים שכפול מפתח EVVA 4KS

ארז מנעולים מספק שירותי מנעולנות בכל אזורי הארץ. אנו מגיעים אליך לפריצת דלתות שננעלו, החלפת צילינדרים לסוג הטוב ביותר ואף טיפול והשבחה של דלתות ומנעולים. השירות שאנו נותנים הוא הטוב ביותר שאפשר למצוא, בזמן המהיר ביותר ועם אנשי המקצועי המעולים ביותר.

נשמח להגיע עד אליך ולהמליץ על מנעול EVVA 4KS המתאים לך בבית ובעסק. האספקה כוללת אחריות ושירות והתאמה מושלמת לצרכים שלך. התקשרו עוד היום לארז מנעולים כדי לקבל שירותי מנעולנות הטובים באזור המרכז.

דילוג לתוכן