החלפת מנעול: ארז מנעולים!

צילינדרים איכותיים הטובים בשוק | מנעולים חכמים

מנעולן במחירים זולים ואטרקטיביים מומלץ על ידי לקוחות!

מיקומך באתר: דף הבית » החלפת מנעול

החלפת מנעול או צילינדר

החלפת מנעול מחיר מצויין

עברתם לדירה חדשה? אבד אחד המפתחות לבית? אתם חושדים שהמנעול הקיים איננו תקין? מאחר וכל עולמכם נמצא בבית תרצו להרגיש בטוחים בביתכם ובמקרים רבים יש צורך פשוט להחליף מנעול ישן בחדש בכדי לשמר את תחושת הבטחון לה אתם זקוקים.

להחלפת מנעול או צילינדר בדלת הבית או המשרד פשוט חייגו לארז מנעולים ונשלח אליכם מנעולן מקצועי, אמין ושירותי של ארז מנעולים יגיע במהירות מקסימלית יציע לכם את המנעול והצילינדר האופטימלי עבורכם כולל ביצוע ההתקנה ואפשרות לשכפול מפתחות נוספים במקום.

וכמה עולה להחליף מנעול?

מחיר החלפת מנעול לפי מחירון ארז מנעולים שהוא הוגן ומתאים לכל כיס ומשתנה בהתאם לסוג המנעול או הצילינדר שתבחרו וכמובן שאין כל התחייבות, אם לא נראה לכם לא תהיו חייבים לרכוש מאיתנו את המנעול והשירות ללא כל עלות.

אז צריכים להחליף מנעול או צילינדר? חייגו עכשיו לארז מנעולים ומנעולן שלנו כבר בדרך אליכם.

חייגו 052-3366114

מחפשים מנעולן להחלפת מנעול - מחיר הוגן לכל כיס - התקשרו אל ארז מנעולים 24 שעות ביממה באישור משטרת ישראל - 052-3366114

מתי לרוב מחליפים מנעול בבית או במשרד?

החלפת מנעולים מתבצעת לרוב במקרים הבאים:

  1. בעת מעבר לדירה חדשה
  2. לאחר אירוע פריצה או גניבה
  3. במקרים בהם המנעול הקיים איננו תקין
  4. לאחר אבדן מפתחות

עם זאת במקרים רבים בהם חושבים כי המנעול מקולקל ואיננו תקין מנעולן מקצועי יוכל לתקנו בקלות ולחסוך עבורכם את העלות של החלפת מנעול הבית במנעול חדש, תיקון של מנעול קיים יכול להתבצע על ידי המנעולנים של חברת ארז מנעולים. במקרים בהם המנעול הקיים ננעלם וניזוק באופן שאיננו מאפשר את פתיחת הדלת, הזעיקו מנעולן שיוכל לפתוח עבורכם את הדלת במקצועיות ומהירות ומבלי לגרום נזקים מיותרים. במקרים רבים של תקלות במנעולים אנו נדע לפתוח עבורכם את הדלת בקלות מבלי לעשות נזקים מיותרים, וזה בדיוק ההבדל בין מקצוענים לבעלי מקצוע.

צריכים מנעולן מקצועי? חייגו עכשיו 052-3366114

 
דילוג לתוכן