מנעול צילינדר EVVA EPS

מנעול נגד פריצה שקטה במחיר אטרקטיבי

מנעולן מורשה בהתקנת מנעולי EVVA מהיר ומקצועי במחיר זול ואטרקטיבי!

מיקומך באתר: דף הבית » החלפת מנעול » מנעול צילינדר EVVA EPS
מנעול צילינדר EVVA EPS

צילינדר איכות במחיר נגיש EVVA EPS

ידוע לכולם כי המחיר של מנעולים מתקדמים המספקים מקדם הגנה מקצועית כנגד פריצות הוא גבוה. יש סיבה למחיר הזה והיא הגנה מעולה! מנעולים אלה עשויים מחומרים מתקדמים המספקים שילוב של חוזק ועמידות כנגד שחיקה וכמו כן מושקעות בהם הרבה שעות של מחקר ופיתוח לאורך השנים.

סדרת הצילינדרים EVVA EPS משלבת שתי יתרונות: סדרת מנעולים באיכות מעולה הכוללת את כל היתרונות של מוצר המגיע מחברה איכותית, ונוסף על כך מחיר אטרקטיבי אשר נותן תחרות למנעולים אחרים באותה רמה. לכן גם אם התקציב שלכם אינו גבוה, אתה יכולים להרשות לעצמכם להשתדרג בצילינדר שמספק הגנה ברמה אחרת.

מניעת פריצה בהשקעה קטנה של מנעול EVVA EPS

לפעמים השקעה קטנה תרתיע את הגנבים ותבלום אותם מלפרוץ את דלת הכניסה:

  • בחירת צילינדר מתקדם שמהווה מחסום שאותו לא יוכלו הפורצים לעבור.
  • התקנת מנעול על ידי מנעולן מורשה, וזאת לפי תקנים של היצרן אשר יבטיחו את פעולתו התקינה של המוצר.
  • רכישת מנעול הכולל מפתחות שלא ניתן לשכפל ללא תעודת בעלות ומניעת מעבר מפתחות לגורמים לא רצויים.

סדרת הצילינדרים EVVA EPS תואמת לרוב הדלתות בארץ ובמיוחד לדלתות פלדלת. השילוב של דלת חזקה הכוללת מערכת בריחים חזקים וצילינדר חזק ואיכותי יבטיחו לכם שקט וביטחון.

החלפת מנעול 24 שעות ביממה

בארז מנעולים אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה כדי לספק לכם את ההגנה שאתם זקוקים לה. נשמח להגיע אליכם הביתה ולבדוק את כל המנעולים בבית. כדאי לבדוק קודם כל את דלת הכניסה, כדי לוודא שמותקן אצלכם צילינדר מקצועי וכי ההתקנה התבצעה כראוי. באותה הזדמנות גם כדאי לבדוק שהחלונות מוגנים כמו שצריך וכי גם הדלתות הפנימיות בבית לא ייטרקו או יינעלו מבפנים (כמו חלילה ילד שננעל בשירותים מבפנים).

אנו מספקים שירות הוגן במחיר הוגן, ונוכל גם לסייע במקרים של טריקת דלת או איבוד מפתח. הצוות שלנו זמין סביב השעון, גם בשעות הקטנות של הלילה. אנו מספקים שירות גם לדירות וגם לעסקים שזקוקים להגנה מעולה סביבה השעון. אנא התקשרו אלינו בכל עת לארז מנעולים כדי לקבל המלצה על מנעול EVVA EPS ועל השירותים הנוספים שאנו מספקים.

דילוג לתוכן