מנעול צילינדר EVVA ICS

מנעול נגד פריצה שקטה

מנעולן מורשה בהתקנת מנעולי EVVA מהיר ומקצועי במחיר זול ואטרקטיבי!

מיקומך באתר: דף הבית » החלפת מנעול » מנעול צילינדר EVVA ICS
מנעול צילינדר EVVA ICS

מנעול צילינדר EVVA ICS

רכישת מנעול דלת מתקדם היא השקעה הטובה ביותר עבור הביטחון האישי שלכם. צילינדרים תוצרת חברת EVVA האוסטרית עשויים מהחומרים הטובים ביותר והם עמידים בפני הפורץ הרגיל שיעדיף תמיד לפרוץ מנעולים רגילים שהוא מכיר.

צילינדר EVVE ICS הוא מנעול עשוי פליז עמיד במיוחד ובעל תקן ייצור גבוה ביותר. הוא כולל כרטיס שכפול שרק בהצגתו אפשר לשכפל מפתחות נוספים, מה שמגביר את הביטחון שלכם כנגד גניבות. הצילינדר הזה מתאים לדלתות פלדלת והוא הופך את הדלת הזו לשילוב עמיד במיוחד.

טכנולוגיות נעילה חדשניות

צילינדר מתקדם הוא הבסיס להגנת הרכוש שלכם מפני פורצים. מנעול מתקדם ירתיע כל פורץ ויגרום לו להישאר מצידה השני של הדלת. לצילינדר EVVE ICS יש כמה יתרונות מרכזיים:

  • מתכות מתקדמות עמידות בפני קדיחה והפעלת לחץ הידראולי.
  • מפתחות חדשניים הכוללים קוד צד שלא ניתן לשכפול רגיל.
  • מפתח עבה במיוחד המונע שימוש בכלי פריצה סטנדרטים.

כל מנעול ניתן לפריצה, אך ככל שהצילינדר מתקדם יותר זמן הפריצה עולה ולא ניתן לבצע פריצה שקטה. עצם העובדה הזו מרתיעה פורצים ולכן מנעולי EVVE ICS הם יעילים כל כך.

ארז מנעולים מתמחים בהחלפת צילינדר

החלפת צילינדר מסדרת היוקרה EVVE ICS צריכה להתבצע על ידי מנעולן מורשה בלבד. על המנעולן לעבור הכשרה אצל היבואן הרשמי ולדעת כיצד לתפעל את הצילינדר ולהתקין אותו בדרך האפקטיבית ביותר.

אנו בארז מנעולים מעסיקים רק מנעולנים בעלי תעודת יושר מהמשטרה ורק מנעולנים שיש להם תעודת מנעולן מורשה. אנו זמינים לכל אורך היממה בכל אזורי הארץ ונגיע אליכם במהירות הבזק כדי לסייע. ראשית, נפתור את הבעיה הנקודתית, בין אם היא טריקת דלת או אובדן מפתח. שנית, נייעץ לכם במקום על איכות הדלת שלכם ומנגנוני הנעילה שיש לה.

מה עושים אם הייתה אצלי פריצה?

אחרי שהמשטרה מגיעה (אם היא מגיעה…) ובודקת מה קרה, אתם נשארים עם סימני השאלה הגדולים: האם הגנב לקח מפתח שיוכל לעשות בו שימוש בעתיד? האם הבית שלי כרגע מוגן מספיק? ופה אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו מארז מנעולים מגיעים כדי לבדוק שהבית או העסק שלכם מוגנים בדרך הטובה ביותר. נבדוק אם נגרם נזק לצילינדר ואם צריך נחליף אותו (בהמלצה כמובן על מנעולי EVVE ICS שיספקו לכם את ההגנה הטובה ביותר).

אנו מספקים שירותי מנעולנות אצלכם בבית וגם בעסק וכמובן בחנות שלנו ברמת גן, שם אפשר לקבל ייעוץ פרונטלי על הדרך הטובה ביותר להתמגן מפני פריצות.

דילוג לתוכן