צילינדר מולטילוק MTL800

אמין ואיכותי להגנה מירבית

מנעולן מורשה בהתקנת מנעולי Mul-T-Lock מהיר ומקצועי במחיר זול ואטרקטיבי!

מיקומך באתר: דף הבית » החלפת מנעול » צילינדר מולטילוק MTL800
צילינדר מולטילוק MTL800

צילינדר מולטילוק MTL800

מנעול מולטילוק MTL800 משלב שלוש טכנולוגיות נעילה מתקדמות במוצר אחד. הוא פרי פיתוח של חברת מולטילוק הישראלית המפתחת מנעולים מהמתקדמים בעולם כבר שנים רבות ואשר יצרה סדרות נעילה שיעילותם כנגד פריצות מוכחת.

זהו צילינדר המשלב מספר טכנולוגיות נעילה מעמיד אתגר רציני לפורץ. אם הפורץ ייתקל במנעול כזה הוא יתייאש ויעבור לדלתות אחרות… וזו בדיוק המטרה שלנו. צילינדר מולטילוק MLT800 הוא מנעול כזה המבריח פורצים ומספק לכם את השקט הנפשי כשאתם לא בבית.

מנעול המשלב מספר טכנולוגיות נעילה

פיתוח צילינדר מולטילוק MTL800 הוא פרי מאמץ בלתי פוסק של חברות מוצרי הנעילה ליצור מנעול שלפורצים יהיה קשה לפרוץ, גם המתוחכמים ביותר. למנעול MTL800 שלוש טכנולוגיות נעילה מתקדמות ביותר:

  1. מערכת פינים טלסקופיים בעלי דיוק יוצא דופן המקשה על יישור מערכת הנעילה בעזרת כלי פריצה סטנדרטיים.
  2. מנגנון מסילות בציידי המפתח הם שלב נוסף בנעילת הדלת והם פיתוח ייחודי של חברת מולטילוק.
  3. פין מפוצל המחייב יישור כל הפינים יחדיו ובעצם מונע יישור מערך הנעילה של שן בודדת.

גם המפתח המצורף למנעול זה כולל כמה פטנטים המונעים את שכפולו על ידי אנשים לא מוסמכים, והוא כולל מסילות צד מיוחדות ומערך יישור פינים אינטגראלי.

מנעול במגוון תצורות

מנעול מולטילוק MTL800 מגיע בכמה תצורות להתאמה מלאה לדרישות הלקוח. הוא כולל חריצי צד בגוף הצילינדר התואמים את דלתות רב בריח בדגמים החדשים. הצילינדר כולל אפשרות לפרפר בצד הפנימי, אפשרות המומלצת בבתים פרטים ואשר מונעת את הצורך במפתח בעת נעילת הדלת ופתיחתה מהצד הפנימי שלה.

למוצר ארבע שנות אחריות אם הותקן על ידי מנעולן מורשה המתקין אותו לפי הוראות היצרן.

מי הם המנעולנים המורשים של ארז מנעולים?

לא כל אחד יכול להיות מנעולן. זהו מסלול לא פשוט המצריך קבלת תעודת יושר מהמשטרה ולאחר מכן הכשרה במקומות ייעודיים. אנו עובדים עם המנעולנים הטובים ביותר, שהם בעלי ניסיון בעבודה מול כל סוגי הדלתות והמנעולים.

נוכל לספק לכם שירותי סיוע מיידיים בזמן חירום, כגון נעילת או טריקת דלת, החלפת מנעול אחרי פריצה וכדומה. אנו זמינים לאורך כל שעות היממה, מה שמהווה יתרון אדיר, כי יש לכם גב מקצועי שיסייע לכם בכל זמן ובכל מצב.

התקשרו אלינו עוד היום מכל מקום, לקבל שירותי מנעולנות מעולים בכל שעה, ונגיע עד אליכם כדי לעזור ולייעץ.

דילוג לתוכן