צילינדר מולטילוק MT5

אמין ואיכותי להגנה מירבית

מנעולן מורשה בהתקנת מנעולי Mul-T-Lock מהיר ומקצועי במחיר זול ואטרקטיבי!

מיקומך באתר: דף הבית » החלפת מנעול » צילינדר מולטילוק MT5
צילינדר מולטילוק MT5

צילינדר מולטילוק MT5

חברת מולטילוק הישראלית פיתחה צילינדר מתקדם הכולל את כל מנגנוני הנעילה המתקדמים ביותר שהם פטנט של החברה. זהו מנעול המשלב תכונות הגנה מתקדמות ומחיר שהוא ללא תחרות ואשר הופכים את צילינדר מולטילוק MT5 למוצר מועדף על ידי לקוחות רבים.

מולטילוק MT5 הוא מנעול חכם הכולל שיני נעילה בגבהים שונים היוצרים מיליוני קומבינציות סידור שלא ניתנות להעתקה ללא כרטיס השכפול המקורי. במפתח הצילינדר יש תעלות התאמה שלא מאפשרות הכנסת מפתחות לא מקוריים, ואלה מוסיפות מקדם ביטחון נוסף.

סטנדרט עולמי במוצר ישראלי

מולטילוק MT5 מעמיד סטנדרטים חדשים של איכות למנעולים בטווח המחירים הנגיש, מה שמאפשר ללקוח לא להתפשר על טיב הצילינדר בכל דלתות הבית והמשרד:

  • תאימות לרוב סוגי הדלתות, כולל פנים וחוץ, ובנוסף התאמה לרוב דגמי דלתות הפלדה.
  • שלוש מערכות הגנה: מערכת מסילות הובלה, מערכת פינים טלסקופיים בעלי גובה משתנה וכמו כן פין אלפא שלא מאפשר ליישר את הפינים בכלי פריצה סטנדרטיים.
  • מולטילוק MT5 עשוי מסגסוגת ניקל ייחודית וחזקה בתו תקן של מכון התקנים הישראלי. חומר זה עמיד במיוחד בפני קידוח ואינו מאפשר פריצה שקטה.

מהיום אין צורך להתפשר על איכות הצילינדר במנעולי דלתות הפנים של המשרד או הבית. מנעול חכם יגן עליכם מפני פורצים, גם המתוחכמים ביותר.

החלפת צילינדר לאחר פריצה

לאחר אירוע פריצה ולאחר שהוזמנה משטרה לאיסוף ראיות, יש צורך מיידי בהחלפת צילינדר גם במקרה שבו הפריצה התבצעה ממקום אחר, למשל חלון או דלת אחורית. אף פעם אי אפשר לדעת אם הפורצים לקחו איתם מפתח שהיה בבית ויחזרו לסיים את הפריצה.

אנו בארז מנעולים ממליצים בחום להזמין מנעולן שיחליף לכם את הצילינדר למנעול מסוג מולטילוק MT5 המספק הגנה מעולה כנגד גנבים. נוסיף על כך את המחיר הנוח שלו וקיבלתם פתרון מהיר להגנה על הבית.

ארז מנעולים החברה המובילה בארץ למנעולנות

אנו בארז מנעולים בעלי ניסיון מוכח של שנים רבות בסיוע ללקוחות מכל המגזרים ומכל התחומים. המנעולנים שלנו מתקבלים לעבודה רק כאשר הם מציגים תעודת יושר מהמשטרה ותעודות הכשרה ממקומות מורשים בלבד.

אנו מגיעים אליכם בכל שעות היממה, בראש ובראשונה כדי לסייע במצבי לחץ הנוצרים מטריקת דלת, אובדן מפתח, פריצה לבית, למחסן או למקום העבודה, כך שאתם תוכלו לחזור לשגרת חייכם במהירות האפשרית ותחת תחושת ביטחון מלאה.

דילוג לתוכן