צילינדר רב-בריח LOCXIS

צילינדר בעל 5 כוכבי מיגון

מנעולן מורשה בהתקנת מנעולי רב-בריח – מהיר ומקצועי במחיר זול ואטרקטיבי!

מיקומך באתר: דף הבית » החלפת מנעול » צילינדר רב-בריח לוקסיס
צילינדר רב בריח לוקסיס - Locxis

צילינדר רב בריח לוקסיס

בחירת מנעול לדלת היא משימה מאתגרת, אנו רוצים מוצר מתקדם שיישאר בחזית הטכנולוגיה לשנים רבות ואשר יהווה מחסום כנגד פריצות ותקלות לאורך זמן.

צילינדר רב בריח לוקסיס הוא מוצר העונה על דרישות אלה בצורה הטובה ביותר. מנעול לוקסיס הוא פיתוח ישראלי מתקדם פרי פיתוח של חברת רב בריח. המנעול משלב מספר טכנולוגיות חדישות ופטנטים מהמתקדמים בשוק והוא מנעול מבוקש בעולם כולו. מחירו של צילינדר לוקסיס נגיש במיוחד, מה שהופך מוצר זה למבוקש.

מוצר מתקדם במחיר נוח

בצילינדר רב בריח לוקסיס מוטמעים פטנטים וטכנולוגיות ההופכות מנעול זה להצלחה בין לאומית:

  • מערכת פינים הכוללת עשרה אלמנטים צפים המיוצרים ברמת דיוק גבוהה אשר מקשה על פריצת המנעול.
  • כרטיס שכפול מפתח – יתבצע רק על ידי כרטיס שכפול מקורי ויבוצע רק על ידי מנעולן מורשה.
  • פין הגנה המותקן המרכז המנעול עשוי פלדה מחוסמת ומקשה על קידוח המנעול, מה שמסכל ניסיון של פריצה שקטה.
  • עמידות – החומרים שממנו עשוי המנעול עמידים כנגד שחיקה וקורוזיה לשנים רבות.

רב בריח פתחה במשך השנים תהליכי יצור יעילים המאפשרים לה ליצור מנעולים המחירים תחרותיים במיוחד, מה שהופך מנעול זה לאטרקטיבי במיוחד ולאחד הנפוצים ביותר בשוק.

החלפת צילינדר במעבר דירה

כאשר נכנסים לדירה חדשה ומקבלים את המפתח לדירה, לפעמים אנחנו שוכחים כמה אנשים היו במגע עם המפתחות שלנו ולכמה אנשים הייתה הזדמנות לשכפל את המפתחות. שכנים, מנקים, משפצים, בעלי מלאכה ועוד מקבלים את מפתחות הדירה כדי לבצע עבודה או שירות.

זו הסיבה שאנו בארז מנעולים ממליצים להחליף את צילינדר הכניסה עוד לפני המעבר לדירה חדשה. נגיע לדירה ונתאים לכם מנעול התואם את דלת הכניסה ואת הצרכים שלכם ואתם תהיו שקטים שרק לכם יש מפתחות לדלת הכניסה שלכם.

שירותי מנעולנות וייעוץ של ארז מנעולים

אנו בארז מנעולים בעלי הכשרה מקיפה של כל חברות המנעולים בארץ, ואנו מעסיקים רק מנעולנים מוסמכים בעלי תעודת יושר מהמשטרה ואשר עברו הכשרות במקומות הטובים ביותר.

אנו מספקים את השירותים שלנו לכל אורך היממה וזמינים תמיד, כדי שלכם יהיה השקט הנפשי בבית ובמשרד. נגיע אליכם כדי לסייע בזמן חירום כמו החלפת מנעול רב בריח לוקסיס אחרי פריצה, טריקת דלת או אובדן מפתח. איתנו אתם יכולים להיות שקטים ששגרת היום שלכם נשמרת ואתם מוגנים באמצעות המוצרים הטובים ביותר.

דילוג לתוכן