צילינדר רב-בריח

אמין ואיכותי להגנה מירבית

מנעולן מורשה בהתקנת מנעולי רב-בריח – מהיר ומקצועי במחיר זול ואטרקטיבי!

מיקומך באתר: דף הבית » החלפת מנעול » צילינדר רב-בריח
צילינדר רב-בריח

צילינדר רב בריח

מנעול דלתות הכניסה הנפוץ ביותר בארץ הוא תוצרת רב בריח. השילוב של מוצר איכותי ומחירים תחרותיים הפכו את הצילינדר של רב בריח לתו תקן ישראלי ועולמי לשאר חברות המנעולים.

קיימים דגמים רבים למנעולים אלה והם מתאימים לכל סוגי הדלתות הקיימים בארץ. מגוון המוצרים נע בין צילינדרים לדלתות חוץ העשויים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ושמחירם גבוה לבין מנעולי דלתות פנים שמחירם נמוך. מנעולן מוסמך מטעם חברת רב בריח יעזור לכם לבחור מוצר שהוא הטוב ביותר עבורכם ואשר תואם את צורכי הביטחון שלכם ואת התקציב שלכם.

מנעול בטכנולוגיה מתקדמת

בצילינדר רב בריח משולבות טכנולוגיות המעניקות למנעול זה שליטה בשוק המנעולים ושהפכו מוצר זה לאחד הנמכרים בארץ ואף בעולם כולו:

  • מערכת נעילה הכוללת מספר גדול במיוחד של קומבינציות. הפיתוח הזה מקשה על יצירת מפתח בשכפול פירטי שאינו מורשה על ידי בעלי המפתחות.
  • שילוב מגוון חומרים אשר צירופם מקשה על קידוח המנעול ואשר הופכים את היכולת לפריצה שקטה לבלתי אפשרית.
  • מערכת פינים המתיישרת רק בתיאום מושלם של המפתח יוצרת מכשול כנגד כלי הפריצה הנפוצים בשוק.

שוק המנעולים נמצא "במירוץ חימוש" תמידי כנגד הפורצים והגנבים אשר הופכים להיות מתוחכמים יותר ויותר. חברת רב בריח דואגת להיות צעד אחד לפני כולם וזאת כדי למנוע כניסת גורמים בלתי רצויים לנכס שלכם.

החלפת צילינדר רב בריח

צילינדרים הם מנגנונים מכניים מורכבים הבנויים מחלקים קטנים ומדויקים. מנעול סטנדרטי נפתח ונסגר פעמים רבות ביום ובמהלך שנה מנעול דלת עובר שימוש כמה אלפי פעמים וכל זאת תוך חשיפה לפגעי מזג האוויר. זו הסיבה שלאחר שנים חלק מהצילינדרים מתקלקלים וצריך להחליף אותם על ידי מנעולן מורשה בעל תעודת מנעולן יושר מהמשטרה.

ארז מנעולים מנעולנים מורשים מחברת רב בריח

אנו חוזרים וממליצים כי רק מנעולים מורשים מחברת רב בריח יתקינו את מנעולי רב בריח ויטפלו במנעולים שלכם. טיפול לא נכון במנעול עלול להקל על פורצים בעתיד וגם לגרום לכם טרחה ואי נעימות ללא פריצה, אם המנעול פשוט לא ייפתח.

המנעולנים של ארז מנעולים יגיעו אליכם בכל שעות היום כדי לסייע במצבי חירום כגון פריצה שבה המנעול התקלקל, טריקת או נעילת דלתות בבית ובמשרד. נוכל להחליף לכם במקום את המנעול לדגם המקצועי ביותר של רב בריח, כדי שתוכלו להמשיך בשגרת חייכם מהר ככל האפשר.

דילוג לתוכן