שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח סיטרואן » שכפול מפתח לרכב סיטרואן פיקאסו

שכפול מפתח לרכב סיטרואן פיקאסו

שכפול מפתחות וקידוד לרכבי סיטרואן

שכפול מפתחות לרכב זה ארז מנעולים!

מכונית סופר משפחתית סיטרואן פיקאסו מגיעה בשנים האחרונות עם מפתח קירבה בחלק מהדגמים. מפתח קירבה מאפשר להתניע את המכונית ולפתוח את דלתות הרכב מבלי להוציא את מפתחות הרכב מהכיס.

 

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

יתרונות שכפול מפתח סיטרואן פיקאסו בארז מנעולים

שכפול מפתחות לרכב בארז מנעולים

מכונית סופר משפחתית סיטרואן פיקאסו מגיעה בשנים האחרונות עם מפתח קירבה בחלק מהדגמים. מפתח קירבה מאפשר להתניע את המכונית ולפתוח את דלתות הרכב מבלי להוציא את מפתחות הרכב מהכיס.

בחנות המנעולים של ארז מנעולים אנו מספקים שירותים מקיפים בתחום המנעולנות: שכפול מפתחות מכל הסוגים, שרות תיקון עבור המנעולים או החלפתם וגם תיקון מנגנון הסוויץ' בעת הצורך. לפעמים מנגנון הנעילה עובר חבלה מכוונת ואנו יכולים לתקן חבלות מסוג זה בחלק מהמקרים על ידי פרוק הצילינדר ותיקונו.

תהליך שכפול מפתח לסיטרואן פיקאסו

כיצד משכפלים מפתח לסיטרואן פיקאסו?

הדבר כולל כמה שלבים: בתחילה יש צורך להוציא קוד של 4 ספרות ממחשב המכונית כי ללא הקוד לא ניתן לשכפל את המפתח לסיטרואן פיקאסו. לאחר מכן מתחברים למחשב הרכב בעזרת מחשב שעליו יש ממשק ייעודי ותוכנה מקורית הכוללת רישיון. לאחר קבלת הקוד ניתן ליצור מפתחות חדשים ולצרוב את צ'יפ האימובילייזר המצוי במפתח.

יש לדעת כי שימוש במכונות שכפול סיניות זולות ובתוכנות לא מורשות ייצרו מפתח לא אמין שעלול להפסיק לעבוד לאחר זמן מה. אצלנו בארז מנעולים ניתן לשחזר מפתח במקרה של איבוד מפתחות, אם אין בנמצא מפתח רזרבי. אנו מספקים את השרות הזה ושירותי מנעולנות נוספים גם בשטח, 24 שעות ביממה.

ארז מנעולים מספק שירותי מנעולנות ופריצה מכל הסוגים: פריצת רכבים, פריצת אופנועים, פריצת כספות, פריצת מנעולים ואף תיקון מנעולים. אנו מתחייבים על יחס אדיב ועל אחריות מלאה ועבודה נקייה וזריזה.

אנחנו יכולים לשכפל מפתחות לכל מגוון דגמי סיטרואןשכפול מפתחות לרכבי סיטרואן מכל הדגמים

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי CITROEN:

אנחנו יכולים לשכפל מפתחות לכל מגוון דגמי סיטרואן: שכפול מפתחות סיטרואן ברלינגושכפול מפתחות סיטרואן c1שכפול מפתחות סיטרואן c2שכפול מפתחות סיטרואן c3שכפול מפתחות סיטרואן c4, שכפול מפתח סיטרואן c5, שכפול מפתח סיטרואן c6, שכפול מפתח סיטרואן c7, שכפול מפתח סיטרואן c8, שכפול מפתחות סיטרואן פיקאסו, שכפול מפתח סיטרואן גאמפי.

Call Now Button