שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח לרכב מאזדה » שכפול מפתח למאזדה CX-5

שכפול מפתח מאזדה CX-5מפתח חכם לרכב מאזדה 3 לחצנים - ארז מנעולים

שכפול מפתחות וקידוד לרכב מאזדה CX-5

בארז מנעולים אנו מתמחים בשכפול מפתחות למזדה CX-5 ובחנות החברה אנו משכפלים מפתחות בעזרת ציוד שכפול המתקדם ביותר. ניתן לבחור שכפול מפתח ממגוון מפתחות: מפתחות מקוריים או מפתחות חלופיים באיכות גבוהה שמחירם נמוך. ניתן לשכפל מפתח רזרבי ללא שלט לפתיחת דלתות המכונית או מפתח הכולל שלט מובנה.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח למזדה CX-5

לג'יפון מזדה מסוג CX5 יש מנגנון נעילה מתקדם במיוחד. אם אתם זקוקים לשירותי מנעולן עבור רכב זה תמיד הקפידו להזמין פורץ רכבים מנוסה בעל ציוד פריצה ושכפול מפתחות מורשה בלבד. מתי נזמין מנעולן לרכב מזדה CX-5:

  • שכפול מפתח רזרבי לנהג נוסף או כאשר מאבדים סט מפתחות.
  • שחזור מפתח כאשר אין מפתח לשכפל ממנו.
  • פריצת המכונית במקרה של נעילת המפתחות בתוך הרכב.

בארז מנעולים יש לנו ניסיון מוכח בפריצת ושכפול מפתחות עבור מזדה CX-5, וכל השרותים שאנו מספקים נהנים מאחריות לתקופה ארוכה.

שכפול מפתח

בארז מנעולים אנו מתמחים בשכפול מפתחות למזדה CX-5 ובחנות החברה אנו משכפלים מפתחות בעזרת ציוד שכפול המתקדם ביותר. ניתן לבחור שכפול מפתח ממגוון מפתחות: מפתחות מקוריים או מפתחות חלופיים באיכות גבוהה שמחירם נמוך. ניתן לשכפל מפתח רזרבי ללא שלט לפתיחת דלתות המכונית או מפתח הכולל שלט מובנה.

שכפול מפתח בשטח

במצב ובו איבדתם את צרור המפתחות ואתם לא יכולים להיכנס לרכב עליכם להזמין מנעולן בעל ציוד לשכפול מפתחות נייד. לנו בארז מנעולים יש ציוד שכפול מפתחות שאתו נגיע לרכב הלקוח ובעזרתו נשחזר עבור הלקוח מפתח חדש. שכפול המפתח כולל יצירת הגלם עבור המפתח, קידוד הצ'יפ הבנוי במפתח וכמו כן התאמת שלט עבור פתיחת דלתות המכונית.

פריצת מזדה CX-5

נעלתם את המפתח ברכב?

אם נעלתם את המפתחות בתוך הרכב או חלילה הילד נעל עצמו בתוך הרכב ואינו יודע כיצד לפתוח את הדלתות, נגיע בתוך דקות לסייע. פורץ רכבים מארז מנעולים יגיע תוך זמן קצר לפתוח את הדלתות בעזרת ציוד מתקדם שאינו גורם נזק למנגנון הנעילה העדין של הרכב. עליכם לדעת כי לכל חברה ולכל דגם יש שיטת פריצה שונה, וניסיון פריצה בעזרת כלים לא מקצועיים עלול לגרום נזקים למנגנון הנעילה של הרכב. משום כך הקפידו להזמין מנעולן מנוסה בעל ציוד מקצועי בלבד. אנו מספקים שרות של פריצת רכבים, פריצת מנעולים, שכפול מפתחות לרכבים ועוד.

אנחנו משכפלים את סוגי המאזדה הקיימים בארץ:

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי MAZDA:

שכפול מפתחות מאזדה 323 , שכפול מפתחות מאזדה 626 , שכפול מפתחות מאזדה 2 , שכפול מפתחות מאזדה 3שכפול מפתחות מאזדה 5שכפול מפתחות מאזדה 6 , שכפול מפתח מאזדה CX-5 , שכפול מפתח מאזדה MPV , שכפול מפתח מאזדה mx3

Call Now Button