שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח סובארו » שכפול מפתח סובארו פורסטר

שכפול מפתח לרכב סובארו פורסטר

שכפול מפתחות וקידוד לרכב סובארו

שכפול מפתחות לרכב זה ארז מנעולים!

אנו בארז מנעולים מיומנים בפתיחת רכבים מסוג סובארו פורסטר בכל השנתונים ויש לנו אפשרות לשכפל כל מפתח לרכב זה. ישנם דגמי סובארו פורסטר הכוללים קודן ואנו מודעים לכך שלאחר שנים תפעול לחצני הקודן הופך לקשה.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח לסובארו פורסטר

גשכפול מפתחות לרכב סובארו - הכי זול אצל ארז מנעולים!'יפ סובארו פורסטר כבר מיוצר 20 שנה ובשנים האחרונות הוא מגיע מצויד במפתח קירבה המאפשר הנעת הרכב ופתיחת הדלתות בלי הוצאת המפתחות מהכיס. מנגנוני הנעילה של הדגמים החדשים מסובכים יותר מבעבר וכדי לפרוץ רכב זה על המנעולן להיות בעל ניסיון וציוד מקצועי. אנו בארז מנעולים מיומנים בפתיחת רכבים מסוג סובארו פורסטר בכל השנתונים ויש לנו אפשרות לשכפל כל מפתח לרכב זה. ישנם דגמי סובארו פורסטר הכוללים קודן ואנו מודעים לכך שלאחר שנים תפעול לחצני הקודן הופך לקשה. לכן אנו גם מציעים שירות של החלפת פאנל לחצני קודן חדש ואנו ממליצים לכם להחליף את הפאנל לפני שהוא מפסיק לעבוד לחלוטין.

מבחר מפתחות לסובארו פורסטר

ניתן לשכפל מפתחות מקוריים של סובארו פורסטר. מפתחות אלה כוללות שלט מובנה ואנחנו בארז מנעולים מקודדים את שלט הרכב וצורבים את קוד המכונית בצ'יפ המפתחות. שכפול מפתחות תואמים היא האופציה שאנו ממליצים עליה לכל לקוחותינו, כי איכות המפתחות אינה נופלת ממפתחות המקוריים אך המחיר זול בהרבה. נוסף על כך, אפשר גם לכלול במפתחות תואמים שלט מובנה לרכב לנוחותכם.

האופציה הזולה ביותר כוללת מפתח בלבד ללא שלט. למפתח זה יש צ'יפ מובנה אך הוא אינו כולל שלט עבור פתיחת הדלתות. אנו ממליצים על מפתח כגון זה עבור נהג המשתמש ברכב לעיתים רחוקות בלבד או כמפתח רזרבי לשעת חירום.

מנעולני ארז מנעולים ישמחו לסייע בכל שירות של שכפול מפתח לסובארו פורסטר, בכל עת ובכל מצב. אנו מספקים שירותי מנעולנות מקיפים בכל רחבי הארץ ומציעים שירות אדיב עם אחריות מלאה.

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי הסובארו

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי Subaru:

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי הסובארו: שכפול מפתחות סובארו טרייבקה, שכפול מפתחות סובארו פורסטר, שכפול מפתחות סובארו ג'סטי, שכפול מפתחות סובארו אימפרזה, שכפול מפתחות סובארו לגאסי, שכפול מפתחות סובארו b4, שכפול מפתחות סובארו אאוטלנדר.

Call Now Button