שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח סובארו » שכפול מפתח סובארו לגאסי

שכפול מפתח לרכב סובארו לגאסי B4

שכפול מפתחות וקידוד לרכב סובארו

שכפול מפתחות לרכב זה ארז מנעולים!

סובארו לגאסי נמכרת היום תחת השם סובארו B4. זהו רכב משפחתי שהורכב בכמה מדינות וזאת הסיבה שלרכב זה יש מספר מנגנוני נעילה שונים וכדי לשכפל מפתחות עבורו צריך ציוד תואם לסוג מנעולי הרכב. בארז מנעולים אנחנו מספקים שירותי שכפול מפתח סובארו לגאסי מכל הדגמים וגם תיקון או החלפת מנעולים תקולים או סוויץ' מקולקל.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח לסובארו לגאסי / B4

שכפול מפתחות לרכב סובארו - הכי זול אצל ארז מנעולים!אפשר לשכפל מפתחות מקוריים עבור סובארו לגאסי או מפתחות חלופיים מכמה סוגים: מפתחות הכוללים שלט לפתיחת הדלתות והחלונות או מפתח ללא שלט שהוא מפתח זול במיוחד והוא מעולה כמפתח רזרבי.

פתיחת סובארו לגאסי

כאשר נועלים את צרור המפתחות בתוך הרכב צריך להזמין פריצת רכב ואנו בארז מנעולים שרות פריצת רכבים זמינים 24 שעות ביממה. צוות המנעולנים של חברתנו מתמחה בפריצת סובארו לגאסי בעזרת ציוד מתקדם המבטיח כי לא יגרם נזק למנגנוני הנעילה.

במקרה של איבוד מפתחות ניתן לבצע שחזור מפתח בשטח בעזרת ציוד מיוחד. מנעולן מומחה יתחבר למחשב הרכב כדי ליצור קוד למפתח החדש, הקוד ייצרב על צ'יפ המפתח וייצור חיבור בין הרכב למערכת ההתנעה. בסוף התהליך תקבלו מפתח עובד שיאפשר לכם להמשיך בשגרת יומכם.

משום היצע הדגמים וסוגי המנעולים, כדאי לבדוק אם למנעולן יש את כל הציוד המקצועי והנדרש, כמו גם הידע לשכפול מפתחות לרכבים. ארז מנעולים בעל ניסיון ומוניטין רבים ומספקים שירותי מנעולנות ופריצה בכל רחבי הארץ. נשמח לשרת אתכם בכל שעה ובכל יום בשבוע, עם שרות אדיב ללא פשרות ואחריות מלאה.

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי הסובארו

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי Subaru:

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי הסובארו: שכפול מפתחות סובארו טרייבקה, שכפול מפתחות סובארו פורסטר, שכפול מפתחות סובארו ג'סטי, שכפול מפתחות סובארו אימפרזה, שכפול מפתחות סובארו לגאסי, שכפול מפתחות סובארו b4, שכפול מפתחות סובארו אאוטלנדר.

Call Now Button