שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח ליונדאי » שכפול מפתחות ליונדאי i20

שכפול מפתח לרכב יונדאי i20

שכפול מפתחות וקידוד לרכב יונדאי

שכפול מפתחות לרכב זה ארז מנעולים!

יונדאי i20 היא מכונית משפחתית קטנה ואחת המכוניות הנפוצות בארץ. מנגנון הנעילה של רכב זה מורכב בארץ ולכן לדגם זה יש מגוון מערכות נעילה. בארז מנעולים אנחנו יכולים לשכפל את כל סוגי המפתחות לרכב זה וכמו כן לתת שרות למערכות ההגנה השונות.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח ליונדאי i20

יונדאי i20 היא מכונית משפחתית קטנה ואחת המכוניות הנפוצות בארץ. מנגנון הנעילה של רכב זה מורכב בארץ ולכן לדגם זה יש מגוון מערכות נעילה. בארז מנעולים אנחנו יכולים לשכפל את כל סוגי המפתחות לרכב זה וכמו כן לתת שרות למערכות ההגנה השונות. שרות המנעולים עבור יונדאי i20 כולל:

  • שכפול מפתחות למנעולים השונים.
  • פריצת רכב במקרה של נעילת מפתחות.
  • שחזור מפתחות בשטח במקרה של אובדן מפתחות.
  • נטרול קודן במקרה הצורך או החלפת פאנל קודן.
  • תיקון סוויץ' ללא צורך בהחלפת מפתח.
  • החלפת צילינדרים לדלתות ותא מטען.
  • תיקון צילינדר שעבר חבלה מכוונת.

בחנות החברה ניתן לשכפל מפתחות מקוריים לרכב הכוללים שלט לפתיחת הדלתות. כמו כן ניתן לשכפל מפתחות תואמים שאיכותם אינה נופלת ממפתח מקורי אך מחירם הוא זול בהרבה והם כוללים שלט מובנה. זוהי אופציה מומלצת ביותר על ידנו כי אין סיבה להשקיע כסף מיותר במפתח מקורי ויקר.

פריצת דלתות ליונדאי i20

הרכבים החדשים מגיעים עם הגנות מתקדמות כנגד פריצת דלתות, אך אנו בארז מנעולים נפתח עבורכם את דלתות המכונית במהירות ותוך כדי שמירה על מנגנון הנעילה של הרכב. יש שלוש שיטות פריצה ומנעולן המגיע אליכם לשטח בוחר אחת מהן לפי הצורך וסוג המנעול.

אנו מציעים מגוון שירותי מנעולנות, כגון פריצת רכבים, פריצת מנעולים, פריצת כספות, תיקון מנעולים ועוד. כל אנשי הצוות שלנו בעלי תעודת יושר מהמשטרה ומספקים עבודה מקצועית, שירות אדיב ואחריות מלאה.

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי Hyundai:

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי: שכפול מפתחות לרכב יונדאי לנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי סונטהשכפול מפתחות לרכב יונדאי i10שכפול מפתחות לרכב יונדאי i20שכפול מפתחות לרכב יונדאי i30שכפול מפתחות לרכב יונדאי i35שכפול מפתחות לרכב יונדאי גטסשכפול מפתחות לרכב יונדאי אקסנטשכפול מפתחות לרכב יונדאי אלנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי אטוסשכפול מפתחות לרכב יונדאי ix35.

Call Now Button