שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים במבצע ב200שח בלבד על מגוון דגמים שבמבצע! קידוד ושכפול המפתח ב5 דקות בלבד!
bgתמונה של שלט לרכבתמונה של מפתח לרכב

שכפול מפתחות לכל סוגי הרכבים

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

*המבצע על מבחר דגמים (לא כולל שלט)

צרו קשר לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

מיקומך באתר: דף הבית » שכפול מפתחות לרכב » שכפול מפתח ליונדאי » שכפול מפתח ליונדאי סונטה

שכפול מפתח לרכב יונדאי סונטה

שכפול מפתחות וקידוד לרכב יונדאי

שכפול מפתחות לרכב זה ארז מנעולים!

יונדאי סונטה היא דגם עבר שהוחלף על ידי דגם i40. דגם משפחתי זה עדיין נפוץ בכבישי הארץ ואנחנו נותנים את כל שירותי המנעולן עבור רכב זה. ניתן לשכפל מפתחות אצלנו מפתחות לכל דגמי Hyundai.

מבצע שכפול מפתח לרכב ב-200 ₪ בלבד!

על מבחר דגמים (לא כולל שלט) – לפרטים נוספים וסוגי רכבים שבמבצע

התקשרו עכשיו ל: 052-3366114

ובררו לגבי המבצע! קידוד ושכפול המפתח מתבצע תוך 5 דקות בלבד!

המבצע בחנות ארז מנעולים ברחוב ז'בוטינסקי 127 ברמת גן.

שכפול מפתח ליונדאי סונטה

יונדאי סונטה היא דגם עבר שהוחלף על ידי דגם i40. דגם משפחתי זה עדיין נפוץ בכבישי הארץ ואנחנו נותנים את כל שירותי המנעולן עבור רכב זה. ניתן לשכפל מפתחות בכמה דרכים:

  • מפתח מקורי של יונדאי סונטה.
  • מפתח תואם הכולל שלט מובנה בגוף המפתח.
  • מפתח שאינו כולל שלט לפתיחת הדלתות.

המפתחות התואמים שאנו אנו מייבאים הם באיכות מעולה ואינם נופלים מאיכות מפתחות מקוריים של חברת יונדאי. עלותם ללקוח היא כחצי ממפתחות מקוריים ואנו בארז מנעולים לא רואים סיבה להוציא כסף מיותר על מפתחות מקוריים ונשמח לסייע לכם בשירותי שכפול מפתח ליונדאי סונטה בתקציב שלכם.

ציוד שכפול מקורי

בארז מנעולים אנו משקיעים משאבים רבים ברכישת ציוד שכפול המתקדם והאיכותי ביותר. כל מכונות השכפול מקוריות ומורשות על ידי יצרן, כמו גם מכונות הקידוד עבור הצ'יפים והשלטים. על ציוד זה מותקנות תוכנות בעלות רישיון מקורי בלבד וכל זאת כדי להבטיח שאתם תקבלו מוצר איכותי שלא יתקלקל לאחר זמן.

פריצת יונדאי סונטה

מנעולנים רבים יכולים לפרוץ יונדאי סונטה אך אצלנו מובטח לכם שפריצת הרכב תהיה נקייה מהירה ושלא יגרם נזק למנגנון הנעילה העדין. שרות פריצת הרכבים שלנו פועל 24 שעות ביממה ובכל ימות השבוע כולל שבתות וחגים ואנו מתחייבים להגיע ללקוח כעבור זמן קצר.

אנו בעלי תעודת יושר מהמשטרה ומבצעים שירותי מנעולנות מקיפים בכל אזור המרכז: פריצת כספות, פריצת רכבים, פריצת אופנועים, תיקון מנעולים וכל זאת באחריות מלאה ועם יחס אדיב.

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי

מה לקוחותינו אומרים עלינו?

צפו בסרטונים:

תעודת שכפול ושירות מורשה רב בריח - ארז מנעוליםמחפשים מנעולן מורשה ממשטרת ישראל? חייגו אל ארז מנעולים! מנעולן מוכר עם שנים רבות של ניסיון ומוניטין. אנו משכפלים מפתחות לרכב מכל סוג, צרו קשר לפרטים נוספים.

אנו משכפלים מפתחות לכל דגמי Hyundai:

ארז מנעולים מתמחה בשכפול וקידוד לכל סוגי רכבי יונדאי: שכפול מפתחות לרכב יונדאי לנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי סונטהשכפול מפתחות לרכב יונדאי i10שכפול מפתחות לרכב יונדאי i20שכפול מפתחות לרכב יונדאי i30שכפול מפתחות לרכב יונדאי i35שכפול מפתחות לרכב יונדאי גטסשכפול מפתחות לרכב יונדאי אקסנטשכפול מפתחות לרכב יונדאי אלנטרהשכפול מפתחות לרכב יונדאי אטוסשכפול מפתחות לרכב יונדאי ix35.

Call Now Button